Aktuality

 • 1.11.2016

  Pozor změna adresy:

  Pozor změna adresy:

  Vážení zákazníci, společnost Weil Eletronic Devices s.r.o. dnešním dnem změnila adresu a telefonní číslo. Více detailů v kontaktech.

 • 3.10.2013

  Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

  Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

  Jako dárek jsme připravili narozeninovou cenu antidekubitní podložky CuroCell S.A.M. Narozeninová cena 10 900 Kč bez DPH !! je platná pouze do 31.12.2013 !! Pro více informací volejte na tel. 775 333 345 nebo pište na email: [email protected]

 • 22.2.2011

  Wifi lokalizace - nový trend

  Wifi lokalizace - nový trend

  Wifi lokalizace je moderní trend nejen ve zdravotnictví. Chcete mít okamžitý přehled o lidech, věcech a třeba teplotě v lednicích? Více informací zde.

Novinky

říjen 2013

Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

curocell-sam-new_picture_400

V rámci oslav našeho výročí jsme pro zákazníky  připravili ve spolupráci s firmou Care of Sweden narozeninovou cenu naší nejprodávanější antidekubitní podložky CuroCell S.A.M.,  jako součást podpory prevence dekubitů. Narozeninová cena 10 900 Kč bez DPH !! je platná pouze do 31.12.2013 !! Tato podložka byla testována s vynikajícími výsledky (100% odlehčení těla 80 kg pacienta pro hraniční tlak 30mmHg) v nezávislém certifikačním institutu Berlin Cert GmbH v Německu. Pro více informací volejte na tel. 775 333 345 nebo pište na email: [email protected]

 

září 2013

CuroCell Cirrus 2.0 - nejvyšší model antidekubitní matrace švédského výrobce Care of Sweden ještě vylepšen !

curocell-cirrus-2-small_400

Hlavní rozdíly oproti předchozímu modelu:

1. Nový silnější a hladší hygienický potah s větší elasticitou a zlepšenými vlastnostmi při   čištění (vyšší rezistence vůči chlóru).

2. Nový polyuretanový povrch poskytuje lepší vlastnosti při čištění a napomáhá ke snižování tření.

3. Nová a vylepšená „heel function“ nabízí ještě větší pohodlí a ochranu pat než dosud.

4. Nová vnitřní vrstva  s elastickými vlákny na povrchu pomáhá snižovat tření a střižné síly.

5. Nové vyztužené bočnice pro  lepší stabilitu.

6. Evakuační potah (volitelné) pro rychlejší a  efektivní evakuaci.

 

curocell_cirrus_2.0_-_vrstvy_400_01

 

březen 2011

Díky nové spolupráci s lékárenským velkoobchodem PHOENIX můžete nyní žádat kosmetiku DERMAWED ve Vaší lékárně, kterou PHOENIX zaváží.

DERMAWEDsmall

 

říjen 2010

Připravujeme se na říjnovou výstavu zdravotnické techniky v Brně - Medical Fair Brno 2010, abychom zde představili to nejlepší z naší nabídky, předali své zkušenosti, načerpali nové a seznámili návštěvníky s našimi novinkami zejména v problematice tzv. Wi-Fi lokalizace.

pozvnka_400

září 2010

Společnost Care of Sweden potvrzuje kvalitu svých antidekubitních matrací v celé řadě případových studií. Velikou oblibu si získávají antidekubitní podložka SAM a vůbec celá řada matrací Curo Cell.

srpen 2010

V našem referenčním listě přibylo několik nových zákazníků, kteří využili v předchozí době možnosti bezplatné zápůjčky, aby si vyzkoušely naše antidekubitní systémy. Kompletní přehled našich zákazníků naleznete zde.

červenec 2010

V sekci antidekubitních matrací nově naleznete také jednorázovou antidekubitní podložku, která je určena do infekčních provozů. Více zde.

sc402_400

červen 2010

V naší nabídce najdete inovované dvě matrace CuroCell Novu a CuroCell SAM.

květen 2010

Přijali jsme do našeho týmu novou kolegyni Bc. Petru Fišerovou, která posílí naše řady obchodních zástupců.

Zúčastnili jsme se mezinárodního Sales meetingu ve Švédské Svenljunze, kde sídlí náš partner a výrobce antidekubitních a pěnových matrací a polohovacích pomůcek firma Care of Sweden. Detailnější informace pro Vás ještě připravujeme.

care_of_sweden_400 Pohled na sídlo firmy Care of Sweden

duben 2010

Dokončili jsme práce na našem novém katalogu, který v nejbližších dnech a týdnech obdrží všichni naši stávající zákazníci i zákazníci noví.

březen 2010

Zúčastnili jsme se výběrového řízení na dodávku ošetřující kosmetiky v IKEMu s naší řadou DERMAWED, která si zde rychle získala oblibu mezi personálem i pacienty. Masážní mléko s mentolem DERMAWED zvítězilo ve své kategorii. Více o naší kosmetice zde.

únor 2010

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na dodávku polohovacích pomůcek do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Velmi nás těší velký zájem a pozitivní ohlasy na naše polohovací pomůcky. Více o polohovacích pomůckách, ale také o některých technikách polohování naleznete zde.

leden 2010

Všem návštěvníkům našich webových stránek přejeme úspěšný rok 2010.

prosinec 2009

Jak jsme již psali dříve, zvítězili jsme ve výběrovém řízení na dodávku antidekubitních matrací pro Fakultní Thomayerovu nemocnici v Praze. V prosinci proběhlo předání matrací a zaškolení personálu. Dodávané antidekubitní matrace splňují nejen nároky na efektivní provoz, pohodlí a hygienu, ale také přísný limit maximální výšky, který byl důležitým faktorem při jejich výběru. Krátká prezentace proběhla ve VFN Praha pro IV. interní oddělení s představením antidekubitní matrace Auto Aire Select.

listopad 2009

Naším cílem je nabízet nejen kvalitní a prověřené výrobky, ale také ucelené komplety. Proto jsme u nás přivítali zástupce frnacouzského výrobce postelí, který se soustředí na kompletní vybavení pokojů pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko, osoby s Alzheimerovou nemocí atd. Do příštího roku připravujeme pro tento druh nabídky novou sekci.

 

12. listopadu jsme uspořádali seminář na téma: Prevence a léčba dekubitů. Součástí byly praktické ukázky použití našich antidekubitních matrací a techniky polohování s využitím našich polohovacích pomůcek. V neposlední řadě šlo také o předávání zkušeností s prevecní a léčbou dekubitů. Potěšitelná byla jak účast, tak zapojení účastníků do diskuze.

Projevuje se opět zvýšený zájem o nákup kvalitních antidekubitních matrací a podložek na konci roku. Nejprodávanějším produktem tohoto měsíce byla podložka Sof Care a polohovací pomůcky, které si získávají stále větší oblibu.

říjen 2009

Antidekubitní matrace řady Plexus jsou hodnoceny našimi klienty jako velmi přínosné z hlediska prevence a komfortu ošetřujícího personálu. Jejich unikátní modulový systém, rychlé plnění a snadná údržba z nich činí spolehlivou pomůcku. Více k produktům zde.

Nejprodávanějším produktem tohoto měsíce byla podložka Sof Care.

září 2009

Byli jsme vybráni jako dodavatel antidekubitních systémů pro Fakultní Thomayerovu nemocnici v Praze. Ve výběrovém řízení zvítězila matrace CuroCell 3.

Zúčastnili jsme se XV. ošetřovatelských dní v Hradci Králové. Do této dnes již prestižní akce jsme se zapojili také aktivně, když své zkušenosti s našimi systémy předala v.s. Lenka Němcová z LDN Žatec a Jitka Fridrichovská z ARO Mladá Boleslav.

Nejprodávanějším produktem tohoto měsíce byla podložka Sof Care.

srpen 2009

Naše kolegyně a majitelka firmy Ing. Kateřina Valentová se provdala, takže ji nyní hledejte v kontaktech pod jménem Mottlová. :-))

 

Nejprodávanějším produktem tohoto měsíce byla podložka Sof Care.

červenec 2009

Ošetřující kosmetika DERMAWED si získává stále více příznivců díky své vysoké kvalitě. Jsme rádi, že si naše společné úsilí při vzniku této kosmetické řady našlo své zákazníky a vyplatilo se.

 

Nejprodávanějším produktem tohoto měsíce byla podložka Sof Care.

červen 2009

Znovu se nám osvědčila možnost zapůjčení antidekubitních systémů za účelem jejich vyzkoušení ošetřujícím personálem. Jen tímto způsobem je možné ověřit deklarovanou kvalitu. Díky tomu je možné kostatovat výhody laterálně polohující matrace Clini Dyne, která v mnohém předčí laterálně polohující lůžka díky přívětivějšímu řešení náklonu.

 

Nejprodávanějšími produkty byly polohovací pomůcky.

květen 2009

Největší úspěch jsme zaznamenali v nemocnici v Mladé Boleslavi, kde v rámci výběrového řízení odzkoušeli na oddělení ARO hned několik konkurenčních výrobků a mezi nimi také antidekubitní matraci Auto Aire Select. Tu zvolil ošetřující personál jako nejlepší! Ocenil na ni zejména praktické, spolehlivé a jednoduché provedení. Takového hodnocení si opravdu vážíme!

Naše polohovací pomůcky svou kvalitou oslovují také rodinné pečovatele. V rámci zkvalitňování našich služeb provádíme krátká zaškolení v problematice polohování také pro tyto osoby bez ošetřovatelského vzdělání.

Nejprodávanějším produktem měsíce května byla podložka Sof Care.

duben 2009

Naše antidekubitní systémy se osvědčují také na Psychiatrických léčebnách na Gerontologických odděleních či příjmu, více v sekci Reference.

Nejprodávanějšími produkty měsíce dubna byly polohovací pomůcky a podložka Nova.

březen 2009

17.3.09 jsme se zúčastnili semináře určený pro domácí ošetřující, které uspořádala Fakultní Thomayerova nemocnice. Představili jsme Polohovací program a matraci Air Express, s níž jsme zvítězili při výběrovém řízení do této nemocnice na přelomu roku.

25. - 26.3.09 účast na IX. Konferenci Sekce následné péče při POUZP ČMS v Třebíči.

Nejprodávanějšími produkty měsíce března byly polohovací pomůcky.

Od března tohoto roku jsme přijali novou kolegyni - Karolinu Gavdunovou, diplomovanou sestru - jako zástupce pro ošetřující kosmetiku DERMAWED.

únor 2009

V měsíci únoru jsme úspěšně prezentovali naši společnost na Slovensku (Psychiatrická nemocnica Michalovce, Vranovská nemocnica, Nemocnica sv. Svorada Nitra a Geriatrická nemocnica FNsP Bratislava).

 

V Jihlavské nemocnici začali na oddělení ODN s případovými studiemi na antidekubitních systémech Sof Care a Symmetric Aire.

 

Nejprodávanějšími produkty z naší nabídky pro tento měsíc se staly polohovací pomůcky.

leden 2009

V prvním měsíci nového roku jsme pořádali výběrové řízení na obsazení pozice obchodního zástupce pro naši ošetřující kosmetiku DERMAWED.

Nejprodávanějším výrobkem je stále antidekubitní podložka Sof Care.

Nejprodávanějšími systémy tohoto měsíce byly podložka Sof Care (již tradičně) a matrace Air Express.

♦ Uspěli jsme ve výběrovém řízení na vybavení antidekubitními systémy s dynamickým režimem pro Fakultní Thomayerovu nemocnici v Praze Krči. Soutěž vyhrála matrace Air Express.

♦ Nejprodávanějšími výrobky měsíce listopadu se stala podložka Sof Care, matrace Symmetric Aire a polohovací pomůcky.

♦ V nemocnici v Žatci na oddělení následné péče dokončili v pořadí již 4. případovou studii na podložku Sof Care v této nemocnici. Více v sekci Studie.

říjen 2008

♦ Nejprodávanějším produktem měsíce října se stala podložka Sof Care a polohovací pomůcka chránič pat.

♦ Ve dnech 23. - 24. října 2008 jsme se zúčastnili konference nelékařských zdravotnických oborů v Českých Budějovicích. Naše barvy zde hájila v.s. Lenka Němcová z nemocnice v Žatci, která své kolegyně informovala o zkušenostech s případovými studiemi na našich antidekubitních systémech.

září 2008
♦ Nejprodávanějším produktem měsíce září se stala podložka Sof Care.
♦ 16. září jsme se zúčastnili semináře sester domovů pro seniory, který se konal v Seči a pořadatelem bylo Senior-centrum Skuteč.
srpen 2008

♦ Společnost Weil Electronic Devices, s.r.o. rozšiřuje svou působnost na Slovensko. Také zde nabízíme našim zákazníkům vysoce kvalitní systémy a možnost podílet se na ověřování této kvality v případových studiích. Zástupcem pro Slovenský trh se stal pan Ing. Krišš, více v sekci Kontakty.

♦ Ve Fakultní nemocnici v Brně provedli hodnocení externích dodavatelů. Naše společnost obdržela v oblastech: Pružnost reakce; Jakost dodávky; Rychlost odezvy v případě neshody; Způsob vyřešení neshody vinou dodavatele a Platební podmínky - vždy nejlepší známku 1! Jsme rádi, že se naše snaha setkala s pozitivním hodnocením našeho zákazníka. Spolupráci s našimi zákazníky považujeme za nezbytnou součást prodeje.

♦ Aktualizována sekce Studie, týkající se případových studií na antidekubitní systémy.

červenec 2008
♦ Nejprodávanějšími produkty tohoto měsíce se staly podložka Sof Care a polohovací pomůcka - chránič pat velikosti M.
P100.jpg

♦ Případová studie podložky Plexus Overlay

V měsíci červenci 2008 byla dokončena případová studie na podložku Plexus Overlay. Vůbec první u nás na tento systém. Více informací zde.

červen 2008

♦ Nejprodávanějším produktem měsíce června se stala podložka Sof Care

SC840.JPG

♦ Případová studie Sof Care

V měsíci červnu 2008 byla dokončena případová studie na podložku Sof·Care. V pořadí již třetí na tento systém. A znovu úspěšná. Více informací zde.

květen 2008

♦ Nejprodávanějším produktem měsíce května se stala podložka Sof Care.

duben 2008

♦ Publikována případová studie Symmetric Aire

symmetric-1.jpgNa konci roku 2007 byla dokončena případová studie na antidekubitní systém Symmetric Aire a v měsíci dubnu byla publikována v odborném časopisu Sestra. Více informací zde.