Aktuality

 • 1.11.2016

  Pozor změna adresy:

  Pozor změna adresy:

  Vážení zákazníci, společnost Weil Eletronic Devices s.r.o. dnešním dnem změnila adresu a telefonní číslo. Více detailů v kontaktech.

 • 3.10.2013

  Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

  Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

  Jako dárek jsme připravili narozeninovou cenu antidekubitní podložky CuroCell S.A.M. Narozeninová cena 10 900 Kč bez DPH !! je platná pouze do 31.12.2013 !! Pro více informací volejte na tel. 775 333 345 nebo pište na email: [email protected]

 • 22.2.2011

  Wifi lokalizace - nový trend

  Wifi lokalizace - nový trend

  Wifi lokalizace je moderní trend nejen ve zdravotnictví. Chcete mít okamžitý přehled o lidech, věcech a třeba teplotě v lednicích? Více informací zde.

O společnosti

Společnost Weil Electronic Devices s.r.o. byla založena 20. prosince 2000 jako společnost zabývající se vývojem zařízení pro medicínu, jejímž funkčním mediem byl vzduch. Společnost WED se přímo podílela na vývoji doplňku k dynamické antidekubitní matraci, s jehož pomocí bylo usnadněno RTG nepohyblivého pacienta přímo na lůžku.

Dalším vývojovým produktem bylo zařízení VibraMotion simulující fyzioterapeutické zákroky na pacientech s onemocněním plic.

Během vývoje byli oslovováni významní světoví výrobci pomůcek a přístrojů pro redukci tlaku na pokožku pacienta s cílem seznámit se s jejich zkušenostmi a nejnovějšími trendy při vývoji a výrobě těchto produktů.

Jedním z oslovených výrobců byla i společnost Gaymar Industries Inc., která nás požádala o spolupráci při distribuci jejich antidekubitního programu v České republice.

Naše předchozí zkušenosti s vývojem i poznání potřeb medicíny získané při konzultacích s odborníky se proto mohly vhodně využít k propagaci a prodeji produktů americké společnosti Gaymar Industries, Inc.. Vzhledem k jejich velmi sofistikovaným produktům a dlouholeté zkušenosti této společnosti na americkém a světovém trhu jsme se rozhodli tuto společnost podporovat i na českém trhu a stali jsme se jejich výhradním distributorem pro Českou republiku. Další podrobné informace o všech produktech společnosti GAYMAR najdete na www.gaymar.cz.

Společnost WED se dále rozvíjí a dalším důležitým programem je péče o pokožku rizikových pacientů. Tato péče je zajišťována programem DERMAWED, v jehož rámci distribuujeme kosmetické přípravky vyvinuté ve spolupráci se společností Ryor, a.s. Tento ucelený program péče o pokožku prodělal svůj počáteční vývoj také na oddělení LDN 1 FN Motol.

Dalším produktem směřujícím k dokonalejší preventivní péči o starší a hendikepované osoby jsou komunikační systémy využívající bezdrátového spojení, sítě GSM či signálu GPS.

Naše společnost se pravidelně účastní nejrůznějších seminářů zdravotnického personálu formou nabídkového stánku, ale také formou aktivní. Spolupráci nabízíme subjektům domácí péče a dalším, kdo se starají o osoby vyžadující zvláštní péči v důsledku svého zdravotního stavu, vzhledem ke svému věku a jiným rizikovým faktorům.

 

Ing. Jaroslav Valenta

Managing Director

Gaymar_Logo.JPG