Aktuality

 • 1.11.2016

  Pozor změna adresy:

  Pozor změna adresy:

  Vážení zákazníci, společnost Weil Eletronic Devices s.r.o. dnešním dnem změnila adresu a telefonní číslo. Více detailů v kontaktech.

 • 3.10.2013

  Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

  Slavíme výročí 10 let na českém trhu !

  Jako dárek jsme připravili narozeninovou cenu antidekubitní podložky CuroCell S.A.M. Narozeninová cena 10 900 Kč bez DPH !! je platná pouze do 31.12.2013 !! Pro více informací volejte na tel. 775 333 345 nebo pište na email: [email protected]

 • 22.2.2011

  Wifi lokalizace - nový trend

  Wifi lokalizace - nový trend

  Wifi lokalizace je moderní trend nejen ve zdravotnictví. Chcete mít okamžitý přehled o lidech, věcech a třeba teplotě v lednicích? Více informací zde.

Partneři

Care of Sweden www.careofsweden.se

antidekubitní systémy

polohovací­ pomůcky

pěnové matrace

RYOR, a.s. www.ryor.cz DERMAWED
MACRO WEIL, spol. s.r.o. www.macroweil.cz

komunikační systémy

 

Vzhledem k úzkému zaměření naší společnosti nám velmi záleží na kvalitě nabízených produktů. Z tohoto důvodu se obracíme na takové partnery, k nimž můžeme mít my i naši zákazníci  maximální důvěru. Jak ve spolehlivosti a účincích jednotlivých systémů, tak v reakčních časech našeho servisu, možnosti zapůjčení náhradních systémů, kvalitě oprav a přístupu k jednotlivým zákazníkům.

Proto jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s takovými výrobci jakými jsou výše zmínění partneři. Kvalita výsledného produktu je totiž jen jednou stranou mince. Dnešního zákazníka zajímá také proces výroby, zejména s ohledem na ohleduplnost k životnímu prostředí, k pracovníkům ve výrobě, a samozřejmě k uživatelům výrobků. Proto také hovoříme o komfortu ošetřujícího personálu a komfortu ležících.

Náš hlavní partner a výrobce antidekubitních systémů firma Care of Sweden je členem mezinárodní organizace EPUAP (European Pressure Ulcer Advisory Panel, potažmo NPUAP (National Pressure Ulcer Advisory Panel), tedy prestižní organizace, zabývající se právě problematikou dekubitů. Na jejich stránkách je možné dočíst se - mimo jiné - o významnosti prevence, která je v případě léčby proleženin vždy tou nejlepší a nejlevnější cestou.

Zde si můžete stáhnout krátký informační profil k firmě Care of Sweden. 

 

 

Zajímavé odkazy:

Národní rada osob se zdravotním postižením

Společnost Parkinson

Poradna Alzheimerova onemocnění sociální problematiky a sociální péče

Česká alzheimerovská společnost